פרטי

משרדנו בעל ניסיון עשיר בתכנון אדריכלי, עיצוב פנים ותכנון תאורה של בתי מגורים פרטיים. שנים של תכנון  וילות, בתים דו-משפחתיים, דופלקסים ודירות מעוצבות, הובילו אותנו לתובנות ולפיתוח שיטת עבודה השמה את הלקוח ואת צרכיו בתהליך.

אנו רואים בבניה פרטית שליחות, ומבינים את יכולת ההשפעה העצומה של תכנון הבית על בני המשפחה הגרים בו, על כל מכלול ההיבטים של משפט זה.

בעידן שמאפשר ומעודד תרבות פנאי וזמן איכות הבית אינו רק מקום למילוי צרכים בסיסיים, אלא מקום שמספק מענה לתחביבים, עיסוקים ספורטיביים או רוחניים של בני הבית  ועליו להתאים אליהם.

אנו יודעים שיש חשיבות לרצונות, העדפות, תחביבים והרגלים של כל בני הבית , ולכן מתחשבים בכל אלה בתכנון הבית , ובעיקר בתכנון החללים הפרטיים של כל אחד מהם. אופי ומבנה המשפחה והרגלי הבילוי והאירוח שלה יבואו לידי ביטוי בתכנון האדריכלי ובעיצוב הפנים והתאורה של ביתה, כמו גם תכנון עתידי הלוקח בחשבון שינויים צפויים בצרכים המשפחתיים עם חלוף השנים והכנת תשתית לכך.

בבואנו לתכנן בית פרטי, ניקח בחשבון מכלול גורמים המשפיעים על התכנון והתוצאה הסופית, ונקדיש זמן ואנרגיות לתהליך לימוד הצרכים ואיסוף החומר טרם נתחיל במלאכת התכנון עצמה.

כדי להתאים את התכנון לצרכי הלקוח שלנו, אנו מקפידים על לימוד צרכי הלקוח באמצעות שאלון איפיון צרכים מפורט אותו פיתחנו (ואנו ממשיכים לשכלל אותו כתוצאה של ניסיון נצבר) ופגישותפרוגרמה, כשלב מקדים  למלאכת התכנון האדריכלי.

אנו מאמינים שתכנון אדריכלי נכון של הבית הינו חשוב מאד, אך לא שוכחים אף לרגע שעיצוב פנים משלים ותאורה תומכת ישלימו את מלאכת התכנון ליצירת החלל הנכון בעל האווירה המדוייקת (תוך הקפדה על נוחות שימוש ותחזוקה),
תוך התאמה מלאה ללקוח , לצרכיו, העדפותיו העיצוביות ולתקציבו.