ציבורי ומסחרי

ציבורי ומסחרי

משרדנו בעל ניסיון עשיר בתכנון אדריכלי ובעיצוב פנים של מגוון מבני ציבור ושטחים מסחריים, ביניהם משרדים, אולמות תצוגה, שטחי מסחר, תחנות דלק ובית כנסת.

בתחום המסחרי:

ניסיון העשיר בתחום השיווק הקמעונאי והמסחור מקנה לנו ערך מוסף של הבנה שיווקית ומסחרית (תוך מומחיות מיוחדת ב"ריטייל", קימעונאות) . אנו משלבים ידע וניסיון ייחודי זה בתכנון האדריכלי, בעיצוב הפנים ובתכנון התאורה של שטחי מסחר וקמעונאות, וכך מעניקים ללקוחותינו יעילות פונקציונלית, ניצול מקסימלי של החלל, תוך השגת יתרון תחרותי המאפשרים להם למקסם את התוצאה המסחרית. אנו נותנים את הדעת על מכלול נושאים:
מיצוב, מיקסום שטחי מדף ותצוגה, שילוט נכון בהתאם לאיפיון העסק, שפה עיצובית הפונה לקהל היעד וכו'.

בתי כנסת:

אנו רואים בתכנון בתי כנסת שליחות ונגשים לתכנון בית כנסת בהתרגשות והדרת כבוד. אנו מבינים היטב את הצרכים הרגישים והניואנסים בתכנון בתי כנסת, וחשוב לנו שבית הכנסת יהיה מותאם
בצורה מושלמת ומדוייקת  לצרכי קהילת המתפללים בו ויעניק להם . אווירת רוחניות חזקה ושאר רוח, כפי שראוי לבית כנסת. 

משרדים:

תכנון אדריכלי ועיצוב פנים של משרדים דורש מומחיות ייעודית בפני עצמה וברמה גבוהה. אנו מבינים את חשיבותו של תכנון אדריכלי יעיל ונכון המשרת בנוחות את  זרימת העבודה ומתאים לפעילות המשרד ולעיסוקו.

אנו מתאימים את עיצוב הפנים של המשרד לאופי החברה ותדמיתה והם אלה שישפיעו על בחירת החומרים ותכנון הפרטים הקטנים. 

תכנון התאורה יתחשב באופי העיסוק, האווירה הנדרשת, ולא ישכח לרגע את צרכי העובדים והחשיבות של תאורה נכונה על יעילותם ורווחתם, תוך שימת דגש מקסימלי על נוחות תחזוקה שוטפת וחסכון בעלויות ואנרגיה.

התוצאה שלקוחותינו מקבלים היא משרד המייצג נאמנה את המיצוב של החברה, האוירה בו נעימה, החלל מאפשר ניהול פונקציונאלי ומאפשר לבצא את העבודה ביעילות, תוך הענקת תחושת נוחות לכל עובדי החברה ולקוחותיה.