אדריכלות

 

משרד "דרור ברדה אדריכלים" הינו משרד בעל ניסיון עשיר בתחום האדריכלות.
חשוב לנו שהפרויקט שייבנה יתאים ללקוח בצורה הטובה ביותר ולכן אנו משלבים בתכנון האדריכלי שיקולים פונקציונאליים
לצד יצירתיות ומחשבה גמישה ולא שגרתית.
אנחנו משוכנעים שהדרך הטובה ביותר להתאים את התכנון האדריכלי ללקוח, היא להשקיע זמן ומחשבה בתהליך לימוד
הצרכים שלו וההעדפות של הלקוח מבחינה עיצובית.
לשם כך בנינו שאלון מפורט ומקיף שסוקר את הצרכים השונים של לקוחותינו ומתייחס לתחומים שונים אשר ישפיעו בסופו של דבר
על תרשים הזרימה של הבית. אנו לומדים, בין השאר,  על הרגלי החיים שלכם, הרגלי אירוח, תחביבים, תחומי עיסוק מקצועיים, הרגלי כביסה ועוד.
אנו מקפידים לתכנן חללים פתוחים ומרווחים, ויודעים כיצד לנצל בצורה הטובה ביותר את השטח הנתון וזכויות הבניה.

 תכנון אדריכלי הינו השלב הראשון בתהליך הבניה ולכן הוא גורם מכריע ומשפיע על כל שאר השלבים שיגיעו אחריו 
כמו פירמידה, בסיס יציב ונכון יבטיח המשך בניה בטוחה ויעילה.
לאחר שהבסיס מתוכנן היטב, נעצב אותו בדרכים שונות שיתאימו לטעם הלקוח ולסגנון חייו ותקציבו.
מה שמאפיין את הקו האדריכלי שלנו הוא יצירתיות ומציאת פתרונות ייחודיים עבור לקוחותינו.
אנו משיגים זאת בעזרת חשיבה יצירתית מחוץ לקופסא, ובעזרת גישה שכל לקוח שלנו הינו ייחודי ומיוחד ולכן ניגש לתכנון הפרוייקט שלו
בסקרנות ובתחושת ראשוניות כאילו הוא הפרוייקט הראשון שאנו מתכננים.
בדרך לשם, נגייס את כל הניסיון שצברנו במהלך השנים ואת כל התובנות שהפקנו בשנים של תהליך לימוד והכרת לקוחותינו.

"מה שמאפיין אדריכל טוב הוא שבבואו לתכנן פרוייקט אדריכלי, הוא שוכח את כל מה שעשה בתחום היצירתי
והוא נותן לראשו ורעיונותיו החדשים לעוף מעלה, ולצד זה הוא זוכר היטב  את כל מה שלמד בתחום היישומי, ומשאיר את רגליו מחוברות לקרקע".

 

תוכן אקורדיון

אדריכלות

למי שמחפש אדריכלי יוקרה מומלצים כדאי להכיר את המשרד המוביל של  דרור והדר ברדה. המשרד שנוסד בשנת אלפיים מעניק שירותים מתקדמים עבור אדריכלות בתים פרטיים ועבור אדריכלות משרדים ומבני מסחר וציבור. זאת עם גישות מתקדמות ויצירתיות הרואות בתכנון אדריכלי יצירה של פסלים פונקציונאליים, המותאמים באופן מלא לחומר, למרחב נתון, לסביבה ולאדם.

משרד אדריכלים מוביל

דרור ברדה הינו אדריכל מומלץ המוביל את משרדו מאז יום הקמתו. דרור, בוגר מצטיין של הטכניון בפקולטת ארכיטקטורה, החל את דרכו במשרדי אדריכלים מהמוכרים והנחשבים, ולאורך שנות עבודתו זכה בפרסים חשובים. לצידו של דרור ניצבת הדר המתמחה במתן פתרונות תאורה מתקדמים. יחד הדר ודרור מנהלים משרד בעל שם המתמחה בכל הקשור אל אדריכלות מודרנית עם קו קלאסי על זמני, שיטות עבודה וחומרים חדשניים, וגישות תכנון מוקפדות ואיכותיות. המשרד משלב ערכים של נוחות ופונקציונאליות יחד עם אסטטיקה ויצירתיות, וביכולתו לאתגר את המרחב והחומר עם מימוש מלא של חלל נתון ותוך עמידה במסגרות תקציב.

עיצוב מינימליסטי איכותי

אדריכלות בתים מודרנית עוסקת רבות בגישות מינימליסטיות לתכנון ועיצוב בתים. יחד עם זאת, עם השנים לא מעט מהעוסקים בתחום איבדו את המשמעות האמיתית של מינימליזם והביאו אותו למקומות פשטניים וחסרי תוכן, עם תוצאות דלות ונטולות הבנה מעמיקה של משמעות הסגנון.

במשרדנו מאמינים ומיישמים מינימליזם איכותי, העושה שימוש בחומרים ראשוניים ושם דגש על פרטי הפרטים ועל נקודת המפגש ביניהם. זאת מתוך גישה לפיה לכל חומר יש תכונות ומאסה ייחודית משלו בחלל הבית, ולכן יש צורך לתכנן באופן נכון את נקודות החיבור וההפרדה בין חומרים שונים בחלל.

כמו כן, בניגוד לגישות היוצרות מרחב מינימליסטי רזה, דל וריקני, שאינו מבין או מדגיש תכונות של חומרים ראשוניים, במשרדנו יוצרים חללים עם עיצוב מינימליסטי נכון של המרחב. החללים מאופיינים בקו מוגדר, נקי וחכם, המדגיש את התכונות האינדיבידואליות של כל חומר ראשוני. זהו עיצוב בעל הידור סולידי ומאופק, מלא בנוכחות, היוצר אווירה ייחודית ועוצמתית.