עיצוב פנים

עיצוב פנים מעצב דרור ברדה

עיצוב פנים הינו תחום בפני עצמו ויחד עם זאת קשור קשר אמיץ בתכנון האדריכלי ומושפע ממנו. מעצב פנים טוב יודע לחבר בין הסגנון האדריכלי,
לבין הטעם וסגנון העיצוב המועדף על לקוחותיו וצרכיהם, בשילוב עם שיקולים פרקטיים של נוחות, יעילות, עלויות תחזוקה וחסכון.

אנו מקפידים ללמוד את הסגנון העיצובי של הלקוח שלנו, הטעם שלו, האוירה שהוא רוצה שתהיה בבית שלו ומה יהיה מראה הבית שאליו הוא חולם לחזור בכל יום. אנו לא שוכחים לבדוק עם הלקוח מהי מסגרת התקציב שעומדת לרשותו, ומתאימים את העיצוב למסגרת התקציב תוך תיאום ציפיות ושקיפות עם הלקוח. רק לאחר בדיקה זו אנו מתחילים במלאכת העיצוב ומשלבים אותה עם התכנון האדריכלי תוך הקפדה על רמת פונקציונאליות גבוהה.
שיקולים כגון נוחות תחזוקה , אפשרויות ניקיון, בלאי והתיישנות של חומרים, משפיעים על הבחירות שנעשות לא פחות מאשר שיקולי עיצוב ויופי,
התאמה בין חומרים שונים והתאמה למראה שרוצים ליצור.

אנו מתעדכנים באופן שוטף ברעיונות עיצוביים, בחומרים חדשים וחדשניים, בפתרונות חדשים, יצרנים שנכנסים לשוק ועוד,
כל זאת כדי לאפשר ללקוחות שלנו ליהנות מפתרון ייחודי שתפור בדיוק לצורך שלהם.

אנו רואים את הפרויקטים שלנו בראייה כוללת, ולכן אין אנו נוהגים להפריד בין עיצוב הפנים לתכנון האדריכלי, שכן הם מהווים מקשה אחת.

אנו מאמינים כי תפקידו של  עיצוב הפנים הוא להדגיש ולהשלים  את הרעיונות האדריכליים בפרוייקט וליצור את האווירה בחלל. הוא אינו מנותק מהתכנון בדיוק באותה מידה שאין התכנון שלם בלעדיו. לכן, אצלנו כל פרוייקט יקבל התייחסות עיצובית אינדיבידואלית המתאימה לו.
עיצוב פנים בבית פרטי אינו דומה לעיצוב דירה, עיצוב משרד אינו דומה לעיצוב שטח ציבורי או חלל מסחר.

בזכות יכולת זו, הלקוחות שלנו נהנים מעיצוב פנים יצירתי, המשלב מגוון חומרים שונים בצורה מתוחכמת ונקיה.
עיצוב שמקפיד על הפרטים הקטנים ויודע לייצר מהם את התמונה המלאה, כמו פאזל מתוחכם, לידי תמונה אחת שלמה והרמונית.

עיצוב פנים מעצב דרור ברדה

 

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי

עיצוב פנים

משרד דרור ברדה אדריכלים מספק שירותי אדריכלות ועיצוב פנים מודרניים ומתקדמים, המותאמים לכל חלל ולצרכים ספציפיים של הלקוח. שירותי המשרד מוענקים לקשת רחבה של לקוחות ומגזרים במשק, החל משירותי עיצוב פנים מודרני עבור עיצוב פנים בתים פרטיים ועד עיצוב פנים לעסקים.

כתובת אחת לשירותי אדריכלות ועיצוב פנים

משרדנו מספק תחת כתובת אחת שירותי עיצוב ואדריכלות המבוססים על גישה הוליסטית כוללת, הרואה את הקשר האמיץ שבין שני תחומים אלו. שירותי עיצוב הפנים שלנו משלימים ומדגישים את התכנון האדריכלי וסגנונו, תוך שילוב פתרונות עיצוב עדכניים וחדשניים. כך עיצוב הפנים תורם להעצמת החלל תוך שמירה על אמירה נקייה וברורה.

עיצוב יצירתי השם דגש על הפרטים הקטנים

במשרדנו שמים דגש על מתן שירותי עיצוב פנים איכותיים, חדשניים ויצירתיים, ומקפידים על כל פרט תוך שילוב חכם של סוגים שונים של חומרים. למעשה, ניתן להשוות את עיצוב הפנים לפאזל תלת מימדי מרובה חלקים מורכב ומתוחכם, אותו אנו מרכיבים נדבך על גבי נדבך, עד לקבלת מכלול שלם, הרמוני ואחיד, היוצר תמונה ברורה המדברת באותה שפה כמו התכנון האדריכלי של החלל.

עיצוב פנים מותאם לכל סוג ואופי של חלל

מעבר לאיכות העיצוב, ברור לנו שלכל חלל יש צרכי עיצוב ייחודיים משלו. כך למשל, יש הבדל באופן עיצוב פנים משרדים לבין עיצוב פנים בתי יוקרה, עיצוב של מתחם ציבורי או של מרכז מסחרי. כפועל יוצא מכך, כל פרויקט עיצוב מקבל מאיתנו מענה ייחודי ויצירתי המתאים לצרכיו ואופיו. זאת תוך התאמה מלאה לתוכניות אדריכליות, לסגנון מועדף על הלקוח ולצרכיו הפרקטיים כמו חסכון, נוחות ויעילות ושיקולי תקציב.

עיצוב פנים בהתאמה אישית

כאמור, לא רק שאנו מספקים עיצוב פנים מותאם לסוג החלל, אנו גם דואגים להתאימו לסגנון עיצוב המועדף על מזמין העבודה. לא אחת הסגנון מושפע מטעם אישי, חלומות, רצונות ואווירה מבוקשת. זאת לצד התאמה לסגנון ואורח חיים, אופי האנשים המגיעים למקום וסוג הפעילות המתקיימות בו. כמו כן, אנו שמים דגש על איכות הפריטים ונוחות ויעילות השימוש בהם, כמו מידת השקעה נדרשת בתחזוקה, עמידות הפריט ורמת הבלאי שלו. וכמובן, אנו מקפידים על התאמת תוכניות העיצוב למגבלות תקציב שהוגדרו מראש, ואיתור פתרונות איכותיים ויצירתיים שאינם חורגים מהגדרות אלו.