תאורה

תכנון תאורה טוב יכול להיות ההבדל בין פרוייקט טוב לבין פרוייקט שמייצר תחושת "וואו!".

לכן פתחנו במשרדנו מחלקה מקצועית ייעודית לתחום התאורה .אנו מאמינים כי  לתאורה נכונה יש יכולת להשפיע מאד על מראה החלל  ועל האווירה  בו, ובכוחה להדגיש רעיונות אדריכליים  ולהעצים אותם.  אם בונים נכון את התשתית, ניתן ליצור תרחישי תאורה שונים באותו חלל, וכך לאפשר ללקוח קיום פעילויות שונות לגמרי באותו חלל ובכל פעם תהיה תאורה אחרת שתתאים לאווירה ולצרכים.
כל זאת מבלי להעמיס על המראה העיצובי. בזכות שימוש בתאורה טכנית, שקועה וסמויה, אנו יכולים להצניע את מקור האור ולא להעמיס על המראה והחלל.

תחום התאורה איננו רק תחום עיצובי, אלא דורש מומחיות וידע מקצועי על מנת להביא את הרעיונות העיצוביים והמעשיים מהכוח את הפועל. זהו תחום בעל שיפורים טכנולוגיים בלתי פוסקים. בזכות המומחיות וההתמקדות בתחום התאורה, אנו מקפידים להיות מעודכנים בכל החידושים האחרונים ולהיות מחוברים היטב למקורות ידע שוטפים .
כך אנו יכולים לייצר עבור לקוחותיו פתרונות העונים לצרכיהם, בעלי עיצוב מקורי וייחודי המשתלב בעיצוב הכללי, ולצד זה – יעיל ועמיד לאורך שנים.

בעולם בו שולטת תאורת הלדים, יש חשיבות עליונה לתכנון נכון ומדוייק ולהתאמה מלאה בין התכנון לבין איכות גופי התאורה. אי התאמה ביניהם  יחבל בדיוק התוצאה ובאיכותה. שימוש נכון בשפת התאורה הטכנית  (תאורה שקועה, תאורה סמויה) דורשת ידע, ניסיון, והבנת פרטים ואלה גם משפיעים על בלאי עתידי ונוחות תחזוקה. 

אנו יודעים למצוא פתרונות תאורה יצירתיים גם למצבים מאתגרים.  העובדה שהכל מתוכנן תחת קורת גג אחת מונעת ניגודי אינטרסים בין כל הגורמים המתכננים ואנו מאחדים כוחות לטובת הלקוח והצלחת הפרוייקט.

לקוחותינו מקבלים תוצאה אסתטית ומעוצבת, ולא פחות חשוב: חסכונית (גם בכסף וגם באנרגיה), ונוחה לתפעול ולתחזוקה.