תשוקה

לעתים אנו נשאלים: "מה הכח המניע שלכם"? התשובה לכך תמיד זהה: התשוקה. בראייה שלנו, התשוקה ליצור ולחדש, התשוקה לרגש, הם אלה שמתבלים כל פרוייקט ב"נשמה יתירה" ועושים את ההבדל בין פרוייקט עשוי היטב לבין פרוייקט מרגש ממש. 
אנו שואפים לרגש בכל פרוייקט אותו אנו מתכננים ללא קשר לגודלו,  מיקומו ותקציבו.

התשוקה היא המנוע מאחורי התכנון האדריכלי המוקפד ועיצוב הפנים היצירתי שלנו . בזכותה אנו ניגשים לתכנון כל פרוייקט בתחושת שליחות ובהתרגשות כאילו זה הפרוייקט הראשון שלנו. אנו חדורי אמונה שתפקידנו הוא לייצר עבור כל אחד מלקוחותינו את סביבת החיים האידאלית עבורו ואנו מאפשרים להתלהבות זו להיות הכוח המניע ליצירת כל פרוייקט, תוך שימוש בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים יצירתיים וחדשניים ככלי הביטוי המממשים את התשוקה הזו.

בזכות התשוקה הזו, הלקוחות שלנו נהנים מסביבת חיים בה מתקיים חיבור מהותי בין התכנון האדריכלי, עיצוב הפנים ותכנון התאורה המתגבש לידי מכלול אחד שלם והרמוני, בו מתממשת ראייה כוללת של TOTAL DESIGN. 

אנו פועלים בהתלהבות ומונעים מאהבת המקצוע. לכן, אידיקציה להצלחת פרוייקט מורכבת קודם כל משביעות רצון הלקוח והתאמה מלאה של הפרוייקט לפרוגרמה שנמסרה לנו על ידו.  מעבר לכך, אנו בוחנים את מידת היצירתיות של התוצאה. על ידי המצאת פתרונות יצירתיים חדשים אנו יודעים שלא פעלנו באופן אוטומאטי, אלא הקפדנו לבצע תהליך חשיבה והגיית רעיונות ייחודיים המתאימים ביותר ללקוח הספציפי.

מימנות, כשרון ומקצועיות הינם כלים חשובים מאד התורמים ליצירת תכנון איכותי. כאשר הם מתובלים בתשוקה, השמיים הם הגבול והתוצאה המתקבלת היא הטובה ביותר!