משפחת ליאני

לדרור ברדה אדריכלים הגענו לגמרי במקרה…

נפגשנו עם לא מעט אדריכלים לקראת תכנון ובניית ביתנו, אבל כשנפגשנו עם דרור נוצר ״קליק״ מיידי.

קודם כל, מדובר באדריכל פתוח לרעיונות ולשאיפות של לקוחותיו, מבין היטב את התהליך שזוג ומשפחה עוברים במהלך תכנון ובניית ביתם ומנחיל את הגישה הזו גם לצוותו.

לצד אלה, דרור מאד מאד מאד… יצירתי, מתכנן כל פינה לפרטי פרטים, ״הופך כל אבן״ בתכנון, נוהג גם לומר שהוא אוהב ״ללוש״ רעיון או סוגיה תכנונית למשך מספר ימים כדי להגיע לפתרון שמניח את דעתו ונותן מענה ללקוח.

מדובר כמובן באדריכל בעל יכולת תכנון גבוהה מאד, מעודכן בגישות התכנון והעיצוב העכשוויות, בטכנולוגיות בנייה והיישום המתקדמות ביותר ושמכיר ויודע להפנות לבעלי מקצוע מצויינים.

לבנות בית עם דרור זה לא תהליך טכני, אלא מדובר בחוויה אמיתית! מעבר לשיח המפרה והיצירתיות, דרור משקיע מאד בפרויקטים שהוא מוביל ובלקוחותיו.

כל אלה עשו מפרויקט הבנייה, שיש בו פוטנציאל גדול לקשיים ומשברים, תהליך מעניין ומאתגר.

דרור הישרה בנו ביטחון שאפשר לנו להתמודד עם פרויקט מורכב מאד כמו בניית ביתנו.

אנחנו גרים כבר 5 שנים בבית שדרור תכנן ומודים לו כל יום על התוצאה, על פונקציונאליות מצויינת, על עיצוב ייחודי ועל האווירה המיוחדת שהבית משרה על כל אחד מבני המשפחה, על המשפחה בכללותה ועל אורחינו.

בנוסף, לא היה אורח שלא פצח ב- ״Wow!" כשהוא נכנס אלינו הביתה.

לסיכום, אנחנו רווים רב נחת מהבית שדרור תכנן ועיצב עבורנו. על כל אלה, אנחנו מודים לדרור וממליצים מאד להפקיד בידיו את תכנון הבית שלכם, לנו כבר לא יהיה בית אחר…

משפחת ליאני


המלצות נוספות

משפחת יטקובסקי

איננו מתכחשים לעובדה שהרבה מההנאה מביתנו בזכותו של דרור ברדה – האדריכל הנמרץ והמוכשר

להמלצה מלאה

אגי ומיכאל פז, הרצליה

שכרנו את שרותיך כאדריכל פנים וחבל שלא התאפשר לנו ליהנות ממך כאדריכל של הבנייה שלנו.

להמלצה מלאה